Kadromuz

Anasayfa Kadromuz

Müdürlerimiz

Serpil Koza

İlkokul Müdürü

Zerrin Akgün

Ortaokul Müdürü

Göksel Mortepe

Lise Müdürü

Müdür Yardımcılarımız

Erkin Akın

Anadolu ve Fen Lisesi Müdür Yardımcısı

Burak Onur İpekçi

İlkokul ve Ortaokul Müdür Yardımcısı

PDR Birimimiz

Dilek Deligözoğlu

PDR Birimi İlkokul

Fatma Gül Yıldız

PDR Birimi Ortaokul

Burak Demirel

PDR Birimi Lise

Anaokulu Sınıf Öğretmenlerimiz

Seçil Gemalmaz

Anaokulu Sınıf Öğretmeni

Burcu Gündüz

Anaokulu Sınıf Öğretmeni

Oya Badat

Anaokulu Sınıf Öğretmeni

Zeliha Tekin Köse

Anaokulu Sınıf Öğretmeni

Serap Durmaz

Anaokulu Sınıf Öğretmeni

İlkokul Sınıf Öğretmenlerimiz

Hacer Demirel

İlkokul Sınıf Öğretmeni

Nursel Torun

İlkokul Sınıf Öğretmeni

Fatma Tekin

İlkokul Sınıf Öğretmeni

Gülseren Saylam

İlkokul Sınıf Öğretmeni

Hürriyet Yaşar Korkmaz

İlkokul Sınıf Öğretmeni

Pervin İlhan

İlkokul Sınıf Öğretmeni

Saadet Kahramanoğlu

İlkokul Sınıf Öğretmeni

Sema Bursal

İlkokul Sınıf Öğretmeni

Şaziment Yıldırım

İlkokul Sınıf Öğretmeni

Belma Ayşe Gürel

İlkokul Sınıf Öğretmeni

Müzeyyen Erdem

lkokul Sınıf Öğretmeni

Türk Dili ve Edebiyatı Zümremiz

Duygu Kösali Aydın

Türkçe

Tuğba Bademci

Türk Dili ve Edebiyatı

Olcay Cengiz

Türkçe

Esra Kartal

Türkçe

Deniz Özdemir

Türk Dili ve Edebiyatı

Matematik Zümremiz

Duygu Çakan

Matematik

Ozan Barış Bolat

Matematik

Yıldırım Kemal Çopur

Matematik

Seda Keske

Matematik

Eldar Ömer

Matematik

Sinem Erbaş Kaya

Matematik

Gülçin Bayaner

Matematik

Fen Bilimleri Zümremiz

Dilara Topukçu

Fizik

Demet Bozkurt (Aydın)

Kimya

Aysun Esen

Biyoloji

Merve Soğancı

Fen Bilimleri

Ülkü Altıntaş Hayta

Fen Bilimleri

Özge Aydın

Fizik

Yeter Gövenç

BİYOLOJİ

Esen Sargut Sönmez

Fizik

Meryem İçen Keskin

Biyoloji

Sosyal Bilimler Zümremiz

Ceren Delibal

Tarih

Tamer Saydan

Coğrafya

Yabancı Diller Zümremiz

Duygu Aşıklar

İngilizce

Neslihan Yüksel Aktas

İngilizce

Nesrin Top

İngilizce

Nükhet Koç

İngilizce

Havva Uzun

İngilizce

Şebnem Akar

İngilizce

Nil Giritli

İngilizce

Nuray Altıner

İngilizce

Arzu Yontar

İngilizce

Senem Bal

İngilizce

Gülşah Saratlı

İngilizce

Hande Gebrecioğlu

İspanyolca

Uygulamalı Bilimler Zümremiz

Leman Zerrin Özdemir

Görsel Sanatlar

İlkay Ozan Gökdemir

Beden Eğitimi

Alp Yazıcıoğlu

Beden Eğitim

Duygu Külbağ

Müzik

İdari Birimlerimiz

Öznur DEMİRAL

İdari Birimler

Aykut Metin

İdari Birimler

Can Özdemir

İdari Birimler

Ebru Sayın

İdari Birimler

Gülizar Ateş

İdari Birimler

Burcu Barak

İdari Birimler

Funda Ender

İdari Birimler

Destek Ekibimiz

Makbule Yasan

Destek Ekibi

Derya Karslı

Destek Ekibi

Halime Özenç

Destek Ekibi

Nejla Öcal

Destek Ekibi

Zübeyde Aktaş

Destek Ekibi

Gonca Turkem

Destek Ekibi

Yeliz Söylemez

Destek Ekibi

Hatice Kara

Destek Ekibi

Zümrüt Çelebi

Destek Ekibi

Üye Olduğumuz Kuruluşlar