Kadromuz

Anasayfa Kadromuz

Müdürlerimiz

Hale Mengukaan

Anaokulu Müdürü

Serpil Koza

İlkokul Müdürü

Zerrin Akgün

Ortaokul Müdürü

Göksel Mortepe

Lise Müdürü

Müdür Yardımcılarımız

Ramazan Ön

İlkokul - Ortaokul Müdür Yardımcısı

Erkin Akın

Anadolu ve Fen Lisesi Müdür Yardımcısı

PDR Birimimiz

Gulnur Ilhan

PDR Birimi Anaokulu

Büşra Basık

PDR Birimi İlkokul

Özlem Yılmaz Turşak

PDR Birimi Ortaokul

Burcu Dırmıkcı

PDR Birimi Lise

Serçin Şener

PDR Birimi Öğrenci Koçu

Anaokulu Sınıf Öğretmenlerimiz

Dilek Arslan

Anaokulu Sınıf Öğretmeni

Seçil Gemalmaz

Anaokulu Sınıf Öğretmeni

Arda Senyayla

Anaokulu Sınıf Öğretmeni

Dilek Deniz

Anaokulu Sınıf Öğretmeni

Ebru Özeker

Anaokulu Sınıf Öğretmeni

Burcu Gündüz

Anaokulu Sınıf Öğretmeni

Oya Badat

Anaokulu Sınıf Öğretmeni

Zeliha Tekin Köse

Anaokulu Sınıf Öğretmeni

İlkokul Sınıf Öğretmenlerimiz

Nurten Bostanoğlu

İlkokul Sınıf Öğretmeni

Nurten Ergüç

İlkokul Sınıf Öğretmeni

Hacer Demirel

İlkokul Sınıf Öğretmeni

Ayten Özdemir

İlkokul Sınıf Öğretmeni

Fatma Tekin

İlkokul Sınıf Öğretmeni

Gülseren Saylam

İlkokul Sınıf Öğretmeni

Hürriyet Yaşar Korkmaz

İlkokul Sınıf Öğretmeni

Pervin İlhan

İlkokul Sınıf Öğretmeni

Saadet Kahramanoğlu

İlkokul Sınıf Öğretmeni

Sema Bursal

İlkokul Sınıf Öğretmeni

Sevgi Ertonga

İlkokul Sınıf Öğretmeni

Meral KARAMAN

lkokul Sınıf Öğretmeni

Müzeyyen ERDEM

lkokul Sınıf Öğretmeni

Türk Dili ve Edebiyatı Zümremiz

Tuğba Bademci

Türk Dili ve Edebiyatı

Halime Çalışkan

Türk Dili ve Edebiyatı

Hüseyin Yılmaz

Türk Dili ve Edebiyatı

Olcay Cengiz

Türk Dili ve Edebiyatı

Esra Kartal

Türk Dili ve Edebiyatı

Matematik Zümremiz

Süheyla Kaçarözgül

Matematik

Duygu Uluğ Kaplan

Matematik

Güneş Biber

Matematik

Mehmet Tahir Sandıkkaya

Matematik

Duygu Çakan

Matematik

Ozan Barış Bolat

Matematik

Selen Çakır

Matematik

Senem Mırçık

Matematik

Yıldırım Kemal Çopur

Matematik

Fen Bilimleri Zümremiz

Aytül Pala

Fizik

Dilara Topukçu

Fizik

Savaş Türkdoğan

Fizik

Miyaser Özen

Kimya

Demet Bozkurt (Aydın)

Kimya

Aysun Esen

Biyoloji

Onur Aydoğmuş

Biyoloji

Fırat Aykaç

Biyoloji

Merve Soğancı

Fen Bilimleri

Ülkü Altındaş Hayta

Fen Bilimleri

Sosyal Bilimler Zümremiz

Ceren Doğan

Sosyal Bilimler

Kıymet Çakmak Tuncer

Sosyal Bilimler

Görkem Demir

Tarih

Tamer Saydan

Coğrafya

Azad Ak

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi

Yabancı Diller Zümremiz

Esra Yalı

İngilizce

Nükhet Koç

İngilizce

Güven Gürgünoğlu

İngilizce

Fikret Eren Çiftçi

İngilizce

Aslı Şenocak

İngilizce

Havva Uzun

İngilizce

Ayşegül Pehlivanlı

İngilizce

Berrak Kantarcı

İngilizce

Ümit Öztürkcan

İngilizce

Gülçin Diktaş

İngilizce

Nil Giritli

İngilizce

Nuray Altıner

İngilizce

S. Arzu Ayhan

İngilizce

Senem Bal

İngilizce

Uygulamalı Bilimler Zümremiz

Leman Zerrin Özdemir

Görsel Sanatlar

Ravza Beste Bilgin

Müzik

Onur Burak Bilgin

Müzik

Burak İpek

Beden Eğitimi

Özge Ortakcı

Beden Eğitimi

İlkay Ozan Gökdemir

Beden Eğitimi

Duygu TÜRER

Müzik

İdari Birimlerimiz

Aykut Metin

İdari Birimler

Can Özdemir

İdari Birimler

Ebru Sayın

İdari Birimler

Gülizar Ateş

İdari Birimler

Hamdiye Aşkan

İdari Birimler

Meltem Tülay

İdari Birimler

Destek Ekibimiz

Makbule Yasan

Destek Ekibi

Derya Karslı

Destek Ekibi

Birsen Kandır

Destek Ekibi

Halime Özenç

Destek Ekibi

Döne Yasan

Destek Ekibi

Meryem Gökşen

Destek Ekibi

Nejla Öcal

Destek Ekibi

Zübeyde Aktaş

Destek Ekibi

Husne Kilci

Destek Ekibi

Ayse Akgun

Destek Ekibi

Gonca Turkem

Destek Ekibi

Gulistan Ozbilgin

Destek Ekibi

Gülseren Kamisli

Destek Ekibi